niedziela, 24 sierpnia 2014

Baby Room Project - The End ?

W przypadku dziecięcego pokoju (chyba w przypadku każdego pomieszczenia w domu) trudno mówić o zakończeniu w urządzaniu. Zawsze znajdzie się coś do poprawki, zawsze coś nowego wpadnie do głowy, po każdej zabawie coś ulegnie weryfikacji i trzeba wymyślać nowe patenty. Ale teraz mówię STOP. Na tę obecną chwilę uważam projekt za ukończony. Oczywiście przed nami przemiana Kubusiowego łóżeczka na wersję dla starszaka, ale w stylu to za bardzo nie namiesza. Czy, gdybym jeszcze raz miała przeprowadzać metamorfozę, zrobiłabym coś inaczej? Oczywiście. Pewnie sporo rzeczy. Ale i tak jestem zadowolona z efektu. Wszystko dobierałam do mebli, które już wcześniej kupiliśmy, bardzo dużo rzeczy robiłam sama, natomiast przy zakupach starałam się wybierać oszczędne wersje. Jak Wam się podoba?

PRZED
PO
1. Meble Baby VOX z opcją zmiany łóżeczka na dorosłe (TU), 2. Miarka - samodzielnie malowana i wyklejana (TU), 3. Żółte pasy - samodzielnie malowane (TU), 4. Alfabet, obrazki - samodzielnie rysowane (TU), 5. Wieszaczek - Home & You, 6. Pufa - Ann&Home (TU), 7. Naklejane balony - Castorama, 8. Elementy karuzelki - na specjalne zamówienie Agatownik (TU), 9. Chmurka z błyskawicą - Agatownik (TU), 10. Literki na łóżeczko - Allegro, samodzielnie malowane (TU). 

PRZED PO11. Girlandy na regale - materiał Allegro, szyte na zamówienie, 12. Plakat z Wąsem - Gumberry (TU), 13. Lampka - Castorama, 14. Domek - własnoręcznie zrobiony przez mojego Tatę, 15. Tablica - Tesco, 16. Poduszki ręcznie malowane w chmurki i balony - MAMUKA (TU), 17. Kartonowe kostki - TIGER (prezent), 18. Wąsy poduszka - TIGER (prezent), 19. Kosz na zabawki - Home & You, 20. Dywan - krojony pod wymiar z wykładziny.

12 komentarzy:

 1. Przepięknie. Ciepło. Przytulnie. Stylowo... Cóż można powiedzieć więcej :) aaa chciałąbym, żeby u naszych dzieci był taki porządek :) - Jak Ty to robisz?

  OdpowiedzUsuń
 2. Ślicznie:) Może warto aranżować przestrzenie zawodowo? Bo tak właśnie urządzony jest ten bajeczny pokoik:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciepło, przytulnie, wesoło, oryginalnie, bajkowo!

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudowny efekt, bardzo mi się poodba - idealnie mamuśka! :)))

  OdpowiedzUsuń
 5. hej, pamietasz moze nazwe sprzedawce tkaniny w wąsy? Nie moge znalezc:(

  OdpowiedzUsuń
 6. Ciekawe pomysły, zapraszam również do moich inspiracji :)
  http://gumberry.com.pl/category/dzieciece-wnetrza/

  OdpowiedzUsuń