niedziela, 15 grudnia 2013

baby room project - nad gór szczytami

Jeżeli lot balonem, to tylko nad gór szczytami! Jakiś czas temu pisałam, że chmurka z błyskawicą wprost z Agatownika, tak bardzo mnie zachwyciła, że postanowiłam zamówić coś jeszcze. Razem z Agatą stworzyłyśmy (głównie Agata tworzyła) elementy do karuzelki Kuleczki. Dawno baloniki z mini chmurką do nas dotarły, ale problem polegał na tym, że wszyscy pragnęli je mieć. Najpierw ja się nimi zachwycałam, później Kubuś bez balonów nigdzie się nie ruszał, w końcu trafiły na właściwe miejsce. Kulczysław jest nimi zachwycony. Szarpie, kręci, pokrzykuje. Dodatkowo do balonów dostaliśmy niespodziankę! Poduszkę OŚNIEŻONE GÓRY! Tego jeszcze nie było! Ostatecznie okazało się, że w naszym domu amatorów lotów balonem na gór szczytami, jest więcej...
6 komentarzy:

 1. Wow! Ale pięknie! Tak bajkowo... Widać, że włożyłaś w ten wystrój całe swoje serce! Zadbałaś o najmniejszy szczegół! Bardzo mi zaimponowałaś :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ojaaaa jakie cudowne balonowe klimaty i ta ośnieżona góra ahhh love na całego. Ja jestem na etapie wyobrażeń więc Twoje dzieło to ogromna inspiracja. A że mąż latał za młodu balonami to tym bardziej wpasuje się w rodzinny gust:)

  OdpowiedzUsuń
 3. O jacie ale cudowne baloniczki! zdolniachaa :P
  pozdrawiamy
  www.kacikkuby.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń